Niečo o firme

Žalúzie na okná už od 15,10 EUR/m2.
Novinka - Plisé harmonikové sieťky.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Firma ATYP vznikla v roku 1996. Od začiatku postupne rozširovala sortiment, vyskúšala viacero dodávateľov a získavala skúsenosti v oblasti tieniacej techniky.

Dnes ponúkame výrobu na mieru, predaj a montáž žalúzií horizontálnych aj vertikálnych, sieťok proti hmyzu, roletiek látkových, roliet vonkajších a ďalších výrobkov pre domácnosť. Niektoré výrobky nenáročné na zameranie a montáž, si môžete objednať aj bez montáže na našich webstránkach...vtedy je na stránke aj objednávka. Niektoré výrobky, pri ktorých je potrebné určiť viac technických detailov vzhľadom na skúsenosti, nedodávame bez zamerania a montáže. Dôvod je ten, aby ste si nespôsobili viac škody ako úžitku nesprávnym zameraním a montážou.

U nás sa môžete spoľahnúť, že Vám vídeme maximálne v ústrety. Zameranie a montáž výrobkov u nás vykonáva pracovník s niekoľkoročnými skúsenosťami, a nie brigádnik, pustený do samostatnej práce po týždennom školení. Preto montáž prevádzame len v Košiciach, Prešove, Sečovciach, Moldave a okolí. Po telefonickej dohode ( väčšie množstvo ) aj na celom východnom Slovensku.

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2018