BAMBUSOVÉ ŽALÚZIE

Žalúzie na plastové okná už od 14,82 EUR/m2.
Vertikálne žalúzie za skvelé ceny.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Exotika - prírodný materiál ktorý dýcha

Dodacia lehota je 10 pracovných dní.

Pri nákupe online vyplňte objednávku dole.

Pri nákupe so zameraním a montážou volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Preferujete v interiéry vášho bytu alebo domu luxusné prírodné materiály? Ste na správnom mieste. Bambusové žalúzie Vám pomôžu interiér elegantne zatieniť, vniesť do neho jemnú exotiku, aj kúsok prírody. Netradičný prírodný materiál je zaujímavým dekoratívnym, ale aj funkčným prvkom v interiéri.

Bambusové lamely sa vyrábajú z pozdĺžne naštiepaného bambusu, zlepia sa a vybrúsia, štvornásobne sa lakujú, a s dvojitou UV ochranou zaručujú dlhodobú stálosť farby. Naklápanie žalúzií sa uskutočňuje bambusovou paličkou. Vyťahovanie lamiel je riešené pomocou šnúrky. Oproti dreveným žalúziam sú bambusové žalúzie ľahšie, tenšie ( 1,5 mm ), a po vytiahnutí lamiel smerom nahor, zaberajú na okne menšiu časť, ako drevené žalúzie.

Bambusové lamely môžu byť široké 25 alebo 50 mm.

Pri bambusových žalúziach je nutné akceptovať, že je to prírodný materiál. Môžu sa vyskytnúť mierne dočasné deformácie lamiel pri zmene vlhkosti alebo teploty, až kým sa táto zmena neustáli.

BAMBUSOVÉ ŽALÚZIE 25 mm Bambusové žalúzie 25 mm

Bambusové žalúzie 25 mm sa ovládajú tyčkou a šnúrkou. Lamely sú fixované v okne odnímateľnou silonovou fixáciou po stranách žalúzie. Horný nosník je prekrytý bambusovou dekoračnou lištou a je prispôsobený k použitiu na plastové okná alebo drevené Eurookná. Použité sú značkové prevodovky Somfy s kovovými dielmi.

 

BAMBUSOVÉ ŽALÚZIE 50 mm

Bambusové žalúzie 50 mm Bambusové žalúzie 50 mm sa ovládajú šnúrkovým ovládaním. Lamely sa môžu aj nemusia fixovať silonovou fixáciou. Horný nosník je prekrytý bambusovou dekoračnou lištou aj po bokoch nosníka.

OBJEDNÁVKA - iba nákup online bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:                                          Telefón:

IČO:                                                     IČ DPH / DIČ:Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ) - ovládanie P, L - počet kusov žalúzií napríklad: 56,6 x 120 - P - 1 ks


mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2013