DREVENÉ ŽALÚZIE

Žalúzie na plastové okná už od 14,82 EUR/m2.
Vertikálne žalúzie za skvelé ceny.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.
Teraz - 10%
na všetky
druhy

Kanadská lipa - kvalitný prírodný materiál

Dodacia lehota je 2 - 4 týždne podľa farby lamiel.

Pri nákupe online vyplňte objednávku dole.

Pri nákupe so zameraním a montážou volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Dávate prednosť pri zariaďovaní interiéru prírodným materiálom? Drevené žalúzie exkluzívne vyriešia tienenie Vašich okien. Vnesú do Vášho príbytku kúsok prírody. Lamely drevenej žalúzie sú vyrobené z prírodného materiálu – kanadskej lipy , upravenej na požadovaný odtieň morením. Všetky komponenty sú doladené ku farbe dreva.

Drevené horizontálne žalúzie HZ 25

Drevené žalúzie 25 mmInteriérové drevené žalúzie so šírkou lamely 25 mm sú vhodné na montáž do stropu miestnosti, so silonovou fixáciou aj do okenného rámu. Lamely sa naklápajú pomocou drevenej paličky vo farbe lamiel a vyťahujú sa textilnou šnúrkou. Je možná fixácia drevených lamiel silonovými lankami po bokoch žalúzie. Zaisťuje sa tak žalúzia v správnej polohe, napr. pri okne - vyklápačke. Zhrnuté lamely po vytiahnutí zaberajú 13 cm na každých 100 cm výšky žalúzie. Maximálna šírka žalúzie môže byť 180 cm, výška 230 cm. Vzhľadom na väčšiu váhu drevenej žalúzie je 25 mm prevedenie lamiel možné iba na bežné veľkosti okien. V prípade rozmerovo veľkých okien je nutné použiť 50 mm lamely so šnúrkovým ovládaním, alebo vyrobiť žalúziu z dvoch častí.

Vzorkovník    Cenník

Drevené horizontálne žalúzie HZ 50

Drevené žalúzie 50 mmInteriérové drevené žalúzie so šírkou lamely 50 mm sú vhodné na montáž do steny alebo stropu miestnosti. Lamely sa vyťahujú a naklápajú pomocou dvoch pevných samostatných textilných šnúr. Je možná fixácia lamiel silonovými lankami po bokoch žalúzie, zaisťuje to žalúziu v správnej polohe. Ale tento typ s 50 mm lamelami sa vätšinou nefixuje. Zhrnuté lamely po vytiahnutí zaberajú 17 cm na každých 100 cm výšky žalúzie. Maximálna šírka žalúzie môže byť 180 cm, výška 270 cm.

Vzorkovník    Cenník

Pri drevených žalúziach je nutné akceptovať, že je to prírodný materiál. Môžu sa vyskytnúť mierne dočasné deformácie lamiel pri zmene vlhkosti alebo teploty, až kým sa táto zmena neustáli.

OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:                                          Telefón:

IČO:                                                     IČ DPH / DIČ:Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ) - ovládanie P, L - počet kusov žalúzií...príklad: 56,6 x 120 - P - 1 ks

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2013