HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

Žalúzie na okná už od 15,10 EUR/m2.
Novinka - Plise harmonikové sieťky.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame výrobky so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.
Teraz od 5%
množstevné zľavy

Od 15,90 EUR / m2 - Dobrá cena!

DODACIA LEHOTA:
do 8 pracovných dní.

NÁKUP bez montáže:
vyplňte objednávku nižšie.

ZAMERANIE, MONTÁŽ: volajte 0905 243 896.
Iba KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Horizontálne žalúzie hlinníkové sú už rokmi overená klasika. Vzhľadom na stále rozširujúci sa sortiment, máme v ponuke už niekoľko desiatok farieb lamiel. Je možné si vybrať farbu horného a dolného nosníka žalúzie aj vo farbe imitácia dreva. Celotieniace prevedenie lamiel a retiazkové ovládanie je už štandardom bez príplatku. Pozrite si vzorkovník pre výber konkrétnej povrchovej úpravy lamiel a nosníkov.

ISOLINE PRIM horizontálna žalúzia

Isoline PRIM žalúzieJe to elegantná horizontálna žalúzia určená na plastové okná a eurookná. Ovláda sa guličkovou retiazkou, s ktorou sa môže horizontálna žalúzia naklápať aj dvíhať smerom nahor. Horný nosník horizontálnej žalúzie je zaoblený a krytky sú nasunuté z bokov žalúzie. Lamely žalúzie sa vyrábajú v šírkach 25 mm / štandard / a 16 mm. Lamely 25 mm sú celotieniace. Horný nosník aj lamely môžu mať farbu dreva, aj iné odtiene farieb - viď vzorkovník. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony, ktoré ju držia fixovanú v správnej polohe / napr. aj pri vyklopenom okne /.

Vzorkovník    Cenník

ISOLINE - horizontálna žalúzia

ISOLINE retiazková žalúzia celotieniacaJe to lacnejšia varianta horizontálnej žalúzie určenej na plastové okná a eurookná. Ovláda sa guličkovou retiazkou, s ktorou sa môže horizontálna žalúzia naklápať aj dvíhať smerom nahor. Horný nosník je rovný s bočnými krytkami. Lamely žalúzie sa dodávajú v šírkach 25 mm / štandard / a 16 mm. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony.

Vzorkovník    Cenník

 

 

Šikmá ISO IAL horizontálna žalúzia

IAL horizontálna žalúzia šikmáVieme zatieniť aj šikmé okná značkovou retiazkovou žalúziou. Prípadne aj s ovládaním na šnúrku a priesvitnú tyčku. Vyrábajú sa so sklonom maximálne do 45°. Pri tejto šikmej žalúzii nie je možné úplné zatienenie v hornom rohu žalúzie. Technicky to nie je možné.

OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:                                          Telefón:

IČO:                                                     IČ DPH / DIČ:
Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ) - ovládanie P, L - číslo farby lamiel / viď vzorkovník / - počet kusov žalúzií

príklad: 56,6 x 120 - P - 718 - 1 ks

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2018