HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

Žalúzie na plastové okná už od 14,82 EUR/m2.
Vertikálne žalúzie za skvelé ceny.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.
Teraz od 5%
množstevné zľavy

Od 14,82 EUR / m2 - Dobrá cena!

Dodacia lehota je 7 pracovných dní.

Pri nákupe online vyplňte objednávku dole.

Pri nákupe so zameraním a montážou volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Horizontálne žalúzie hlinníkové sú už rokmi overená klasika. Vzhľadom na stále rozširujúci sa sortiment, máme v ponuke už niekoľko desiatok farieb lamiel. Je možné si vybrať farbu horného a dolného nosníka žalúzie aj vo farbe imitácia dreva. Celotieniace prevedenie lamiel a retiazkové ovládanie je už štandardom bez príplatku. Pozrite si vzorkovník pre výber konkrétnej povrchovej úpravy lamiel a nosníkov.

 

ISOLINE - horizontálna žalúzia

ISOLINE retiazková žalúzia celotieniacaJe to elegantná horizontálna žalúzia určená na plastové okná a eurookná. Ovláda sa guličkovou retiazkou, s ktorou sa môže horizontálna žalúzia naklápať aj dvíhať smerom nahor. Lamely žalúzie sa dodávajú v šírkach 25 mm / štandard / a 16 mm. Lamely 25 mm sa vyrábajú už celotieniace / cez otvory v lamelách žalúzie v uzavretej polohe neprechádza svetlo - viď na obraze /. Horný nosník aj lamely môžu mať farbu dreva - viď vzorkovník. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony, ktoré ju držia fixovanú v správnej polohe / napr. aj pri vyklopenom okne /.

Vzorkovník    Cenník

ISOLINE PRIM horizontálna žalúzia

ISOLINE PRIM žalúzia retiazková celotieniacaHorný nosník horizontálnej žalúzie je zaoblený a krytky sú nasunuté z bokov žalúzie. Lamely žalúzie sa vyrábajú v šírkach 25 mm / štandard / a 16 mm. Lamely 25 mm sú celotieniace. Na obrázku je znázornené celotieniace prevedenie lamiel. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony.

Vzorkovník    Cenník

 

ISOLINE LOCO - horizontálna žalúzia

ISOLINE LOCO horizontálna žalúzia na plastové okná Žalúzia sa ovláda taktiež retiazkou. Horný nosník žalúzie je zaoblený. Ostatné diely sú rovnaké, ako pri Isoline žalúzii. Lamely žalúzie sa dodávajú v šírkach 25 mm / štandard / a 16 mm. Lamely 25 mm sa vyrábajú už celotieniace. Na obrázku vedľa, je znázornené obyčajné prevedenie lamiel. Žalúzia má po bokoch lamiel fixačné silony. Horný nosník a lamely môžu mať aj farbu dreva - viď vzorkovník.

Vzorkovník    Cenník

 

Šikmá ISO IAL horizontálna žalúzia

IAL horizontálna žalúzia šikmáVieme zatieniť aj šikmé okná značkovou retiazkovou žalúziou. Prípadne aj s ovládaním na šnúrku a priesvitnú tyčku. Vyrábajú sa zo sklonom maximálne do 45°. Pri tejto šikmej žalúzii nie je možné úplné zatienenie v hornom rohu žalúzie. Technicky to nie je možné.

OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:                                          Telefón:

IČO:                                                     IČ DPH / DIČ:
Vpíšte iba hodnoty: šírka x výška ( cm ) - ovládanie P, L - číslo farby lamiel / viď vzorkovník / - počet kusov žalúzií

príklad: 56,6 x 120 - P - 718 - 1 ks

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2013