ROLETKY DEŇ NOC

Žalúzie na okná už od 15,10 EUR/m2.
Novinka - Plisé harmonikové sieťky.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

NOVÉ inovatívne riešenie tienenia

DODACIA LEHOTA:
10 až 20 pracovných dní.

NÁKUP je možný iba so zameraním a montážou.

ZAMERANIE, MONTÁŽ: volajte 0905 243 896.
Iba KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Máme pre Vás nové inovatívne riešenie látkových roletiek. Roletka Deň Noc náhrádza horizontálne žalúzie, aj roletky látkové v jednom systéme.

Roletka Deň Noc ŠTANDART

Roletka Deň Noc STANDART Roletka Deň Noc má špeciálnu tkaninu zloženú z vodorovných pruhov priesvitných a zatemňujúcich. Látka v roletke je zdvojená. Takže vzájomným posúvaním látok sa roletka buď zatemní, alebo spriesvitní. Roletka Deň a Noc sa ovláda guličkovou retiazkou a špeciálnym mechanizmom, ktorý dovoľuje vzájomný posuv látok a zároveň aj navíjanie, alebo odvíjanie látok. Roletka Deň a Noc sa môže jednoducho upevniť buď na strop, alebo na bočnú stenu držiakmi. Materiál látok je 100% PES. Táto roletka nie je vhodná na upevnenie priamo na krídlo okna.

Vzorkovník

Roletka Deň Noc LUX

Roletka Deň Noc LUX Roletka Deň Noc LUX má špeciálnu tkaninu zloženú z vodorovných pruhov priesvitných a zatemňujúcich. Látka v roletke je zdvojená. Roletka Deň a Noc LUX sa ovláda guličkovou retiazkou a špeciálnym mechanizmom, ktorý dovoľuje vzájomný posuv látok a zároveň aj navíjanie, alebo odvíjanie látok. Roletka sa montuje na okenný rám priamo až ku sklu. Po bokoch má bočné nalepovacie krycie lišty, za ktorými sa pohybuje tkanina roletky. Materiál látok je 100% PES. Táto roletka nie je vhodná na okná so zaoblenými zasklievacími lištami.

Horný bubon a bočné lišty roletky Deň Noc môžu mať farbu bielu, tmavohnedú, imitácia dreva zlatý dub, imitácia dreva orech.

Vzorkovník

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2018