Roletky látkové

Roletky látkové interiérové sú tradičným doplnkom okien už veľa rokov dozadu. Čo sa však zmenilo je množstvo a kvalita látok, z ktorých si môžete vybrať. Látky sú antistatické, odolné voči špine a prachu. Dodávajú sa od polopriesvitných až po nepriesvitné látky s bielou ochrannou vrstvou z vonkajšej strany látky. Pozrite si konkrétne druhy roletiek.


Dodávame iba so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896.


 roletka látková Colette

Roletka Colette na plastové okná

Je to elegantná jednoduchá roletka, ktorá sa nalepí na rám okna ( horný bubon sa upevňuje min. dvoma skrutkami ). Horný bubon a bočné krycie lišty sú z hliníka v bielej alebo hnedej farbe. Je možná úprava bubna a bočných líšt renolitom v imitácii dreva v piatich odtieňoch. Roletka sa ovláda a aretuje guličkovou retiazkou. Z okna vyčnieva len horný bubon, bočné lišty sú zarovno s rámom okna.


roletka látková Legend

Roletka Legend na strešné okná

Je univerzálna roletka určená na zatienenie strešných okien VELUX aj FAKRO. Má bočné krycie lišty z extrudovaného hliníka lakované v bielej, tmavohnedej alebo striebornej farbe. Roletka LEGEND sa aretuje v ktorejkoľvek výške mechanizmom na bočnej lište. Táto roletka je ideálne a jednoduché riešenie na zatienenie strešných okien.


roletka látková Jazz

Roletka Jazz na okná aj na stenu

Táto roletka je určená prednostne k montáži na stenu alebo strop - roletka Jazz 25mm a 32mm. Jazz roletka 19 mm sa môže na rám okna uchytiť držiakmi aj bez vŕtania dier. Mechanizmus na vyťahovanie a sťahovanie roletky sa sám aretuje v ktorejkoľvek polohe. Ovládanie roletky sa uskutočňuje guličkovou retiazkou. Táto roletka je využitelná iba na menšie rozmery do výšky tak 180 cm.


DODACIA LEHOTA: do 10 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: Nedodávame bez montáže.

Vaše otázky? - formulár

Vzorkovník


CENA: Ceny na tento výrobok si musíte vyžiadať emailom alebo telefonicky. Zmerajte si zhruba sklá na okne a zadajte farbu okenného rámu. Vtedy Vám to vieme spracovať.