ROLETKY LÁTKOVÉ INTERIÉROVÉ

Žalúzie na plastové okná už od 14,82 EUR/m2.
Vertikálne žalúzie za skvelé ceny.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Veľký výber látok - rôzne prevedenie roletiek

Dodacia lehota je 12 pracovných dní.

Dodávame iba s montážou a zameraním.

Pri nákupe so zameraním a montážou volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Roletky látkové interiérové sú tradičným doplnkom okien už veľa rokov dozadu. Čo sa však zmenilo je množstvo a kvalita látok z ktorých si môžete vybrať. Látky sú antistatické, odolné voči špine a prachu. Môžu mať rôzny stupeň prechodu svetla cez látku. Dodávajú sa od polopriesvitných až po nepriesvitné látky s bielou ochrannou vrstvou z vonkajšej strany látky. Mechanizmus rolovania je prispôsobený viacerým druhom použitia na konkrétne účely...napr. na strešné okno, na plastové okno, na stenu alebo strop miestnosti. Pozrite si konkrétne druhy roletiek.

 

Roletka COLETTE na plastové okná a Eurookná

roletka COLETTEJe to elegantná jednoduchá roletka, ktorá sa nalepí na rám okna ( horný bubon sa upevňuje min. dvoma skrutkami ). Horný bubon a bočné krycie lišty sú z hliníka v bielej alebo hnedej farbe. Je možná úprava bubna a bočných líšt renolitom v imitácii dreva v piatich odtieňoch. Roletka sa ovláda a aretuje guličkovou retiazkou. Z okna vyčnieva len horný bubon, bočné lišty sú zarovno s rámom okna.

 

 

Roletka JAZZ 19 - univerzálna na stenu aj na okenný rám

roletka JAZZ 19 Táto roletka sa vyrába z priemerom hriadeľa 19 mm. Jazz roletka 19 mm sa môže na rám okna uchytiť držiakmi aj bez vŕtania dier. Mechanizmus na vyťahovanie a sťahovanie roletky sa sám aretuje v ktorejkoľvek polohe. Ovládanie roletky sa uskutočňuje guličkovou retiazkou. Táto roletka je využitelná iba na menšie rozmery do výšky tak 180 cm.

 

 

Roletka JAZZ 25 - univerzálna na stenu aj na okenný rám

roletka JAZZ 25Táto roletka sa vyrába z priemerom hriadeľa 25 mm. Jazz roletka 25 mm sa montuje buď na okenný rám alebo na stenu. Mechanizmus na vyťahovanie a sťahovanie roletky sa sám aretuje v ktorejkoľvek polohe. Ovládanie roletky sa uskutočňuje guličkovou retiazkou. Táto roletka je využitelná iba na stredne veľké rozmery do výšky tak 210 cm. Hrubšie a ťažšie látky nemožno využiť na väčšie rozmery.

 

 

Roletka JAZZ 32 - univerzálna na stenu aj na okenný rám

roletka JAZZ 32Táto roletka sa vyrába z priemerom hriadeľa 32 mm. Jazz roletka 32 mm sa montuje na stenu alebo strop. Mechanizmus na vyťahovanie a sťahovanie roletky sa sám aretuje v ktorejkoľvek polohe. Ovládanie roletky sa uskutočňuje guličkovou retiazkou. Táto roletka je využitelná na väčšie rozmery do výšky tak 240 cm. Hrubšie a ťažšie látky nemožno využiť na maximálne rozmery.

 

 

Roletka LEGEND na strešné okná

roletka LEGENDJe univerzálna roletka určená na zatienenie strešných okien VELUX aj FAKRO. Má bočné krycie lišty z extrudovaného hliníka lakované v bielej, tmavohnedej alebo striebornej farbe. Roletka LEGEND sa aretuje v ktorejkoľvek výške mechanizmom v bočnej lište. Táto roletka je ideálne a jednoduché riešenie na zatienenie strešných okien.

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2013