SIEŤKY PROTI HMYZU

Žalúzie na okná už od 15,10 EUR/m2.
Novinka - Plisé harmonikové sieťky.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Sieťky pre každé okno
- so zameraním a montážou

DODACIA LEHOTA:
do 8 pracovných dní.

Dodávame iba so zameraním a montážou.

Volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Sieťky proti hmyzu sú vyhľadávaný artikel. Tvoria funkčný doplnok okien, ktorý zabráni hmyzu dostať sa do Vášho príbytku. Nakoľko okien je už dnes množstvo druhov, máme k dispozícii tiež viac druhov profilov k výrobe sieťí proti hmyzu. Vieme ponúknuť najvhodnejší variant riešenia sieťky práve na Vaše okno, čo sa týka profilu aj farebnosti.

Dodávame sieťky navíjacie na okná aj dvere / na dvere navíjanie do boku /, plisé harmonikové siete otvárajúce sa do boku, samozatváracie sieťové dvere na pánty, na okná sieťky proti hmyzu s rámčekom - 5 druhov AL profilov podľa typu okna. Na plastové okná dodávame sieťky proti hmyzu, ktoré sa upevňujú bez vŕtania do okien / pevné sieťky /.

 

Sieťka plisé harmoniková na dvere aj okno

Sieť plisé harmonikováSú vhodné na okná aj dvere väčších rozmerov. Zaťahuje sa do boku ...aj na okne. Môže sa vyhotoviť aj zatváranie do stredu, alebo na stranu. Dole sa môže sieťka vyhotoviť aj s prahovou úzkou prechodovou lištou. Sieťky plisé sa vyrábajú vo farbách biela, škoricová RAL 8003, Antracit RAL 7016, šedohnedá RAL 8019, drevený vzor zlatý dub, drevený vzor orech, alebo akákoľvek iná RAL farba po dohode.
Vzorkovník farieb profilov sietí.

 

Sieťka proti hmyzu ISSO 2 - 25 x 10 mm pevná

ISSO 2 sieť proti hmyzuSieťka proti hmyzu ISSO 2 je určená na plastové okná a eurookná. Montuje sa bez vŕtania do okna použitím otočných úchytov. Rám sieťky splýva s rámom okna. Je to najpoužívanejší a cenovo najvýhodnejší typ sieťky. Profil rámu sieťky proti hmyzu sa vyrába už len v bielej farbe. Renolitová imitácia dreva nie je možná.
Vzorkovník farieb profilov sietí.

 

Sieťka proti hmyzu ISSO 4 - 19 x 8 mm pevná

ISSO 4 - 19 x 8 sieť proti hmyzuSieťka je určená na plastové okná a eurookná. Po montáži otočnými úchytmi splýva s rámom okna. Nevŕta sa do okna. Rám sieťky je vyrobený z extrudovaného AL profilu. Rohy rámu sú spájané pod 45°uhom. Vyrábajú sa v bielej, hnedej farbe, imitácia dreva nástrek a imitáci dreva renolit.
Vzorkovník farieb profilov sietí.

 

Sieťka proti hmyzu ISSO 5 - 34 x 9 mm pevná

ISSO 5 - 34 x 9 sieť proti hmyzu Sieťka je určená na plastové okná a eurookná s tenkým alebo oblým rámom, kde je potrebná väčšia šírka falcu, alebo tenký profil sieťového rámu. Rám sieťky je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu s kefkovým tesnením po obvode. Nevŕta sa do okna. Rohy rámu sú spájané pod 45°uhlom. Vyrábajú sa v bielej, hnedej farbe, RAL8003 škoricová, antracit RAL7016, imitácii dreva nástrek a renolitovej imitácii dreva.

 

 

Sieťka navíjacia okenná

sieť navíjacia okenná Sieť sa navíja smerom hore. Je vhodná na miestach, kde potrebujete mať prístup von cez okno a kde nie je vhodná trvalá sieť. Sieť sa aretuje v spodnej polohe / zapadnú do seba hliníkové profily / alebo je vstavanou pružinou vytiahnutá nahor a chránená v bubne. Ak je na okne okapová lišta, sieť je možné tiež použiť. Profil rámu siete proti hmyzu je predsadený cca o dva centimetre .
Vyrába sa v bielej a hnedej farbe, renolit zlatý dub. Farba RAL je možná za príplatok.

 

Sieťka navíjacia na dvere bočná

sieť navíjacia na dvere bočná Sieťka sa navíja z bubna na boku. Je vhodná na miestach, kde je nedostatok priestoru na otváranie dverí / napr. na balkóne zavadzajú šnúry na prádlo /. Madlom sa ručne vytiahne sieťka z bubna vodorovne na druhú stranu. Magnetická páska na druhej strane zaistí sieťku v zatvorenom stave. Vstavaná pružina zabezpečuje natiahnutie siete . Vychádzanie a vchádzanie je pohodlné... netreba ako pri iných sieťkach proti hmyzu, ktoré sa vyťahujú hore, manipulovať guličkovou retiazkou hore dolu.
Vyrába sa v bielej a hnedej farbe, renolit zlatý dub. Farba RAL je možná za príplatok. Renolit v imitácii dreva nie je možný.

 

Sieťkové dvere 40 x 20 na samozatváracie pánty

Sieťové dvere na pántySú vhodné len na priestranný balkón alebo východ na terasu. Nesmú zasahovať do priestoru otvárania sieťky proti hmyzu šnúry na prádlo alebo iné predmety. Sieťové dvere sú vyrobené z masívneho hliníkového profilu 40 x 20 mm. Stredová priečka je riešená spôsobom, pri ktorom nehrozí vykývanie dverí a následné vytvorenie kosoobdĺžnika z rámu siete. Profil má po obvode zabudované kefkové tesnenie. Magnety a samozatváracie pánty ( nemusia byť ) zabezpečujú privretie siete. Vyrábajú sa v bielej, hnedej farbe, RAL 8003 škoricovej, a imitácii dreva nástrek alebo renolitová imitácia dreva.
Zhruba v 1/3 dverí je zabudovaná výstužná priečka, za ktorú zatlačením rukou môžete dvere otvoriť a zatvoriť.
Vzorkovník farieb profilov sietí.

 

Sieťkové dvere 40 x 20 posuvné do boku

Sieťové dvere posuvnéSú vhodné na aj na vätšie rozmery dverí vedúce na terasu. Sieťové dvere sú vyrobené z masívneho hliníkového profilu 40 x 20 mm. Profil má po obvode zabudované kefkové tesnenie. Vyrábajú sa v bielej, hnedej farbe, imitácii dreva a renolitovej imitácii dreva.
Zhruba v strede dverí je urobená výstužná priečka za ktorú môžete dvere otvoriť a zatvoriť.
Vzorkovník farieb profilov sietí.

 

 

Sieťka proti hmyzu 25x10, 24x24 pevná

sieť 25 x 10 sieť 24 x 24 mm predsadenáToto sú ďalšie typy sieťok proti hmyzu, ktoré je možné použiť na okná. Profil 25 x 10 sa už takmer nepoužíva. Profil 24 x 24 je predsadený... vhodný na okná s okapovou lištou. Pri týchto sieťkach proti hmyzu sa musí vŕtať pri montáži do okna. Upevňujú sa otočnými zvrtlíkmi. Vyrábajú sa v bielej a hnedej farbe.

mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2018