VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Žalúzie na plastové okná už od 14,82 EUR/m2.
Vertikálne žalúzie za dobré ceny.
Predaj ONLINE - celé Slovensko.
Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE, PREŠOV a okolie.

Veľký výber látok - za dobré ceny

Dodacia lehota je do 7 pracovných dní.

Pri nákupe online vyplňte objednávku dole.

Pri nákupe so zameraním a montážou, volajte 0905 243 896. Platí pre Košice, Prešov a okolie.

Nie ste si istí, ako zatieniť vysoké a veľké okná, presklené plochy, alebo posuvné sklenené dvere? Čím zakryť škaredý radiátor, alebo predeliť miestnosť, ak je to potrebné? Jednou z možností sú vertikálne žalúzie. V otvorenom stave vertikálne žalúzie poskytujú výhľad von. Uzavreté účinne blokujú prichádzajúce svetlo a vytvoria v miestnosti pre Vás viac súkromia. Vyberte si z textilných lamiel v stovke textúr farieb a vzorov. Máme v ponuke látky kancelárske, dekoračné do bytu aj látky viac zatemňujúce, technické( napr. látka Tanya ), ktoré sú vhodné na zatienenie miestností s počítačmi, videoprojektormi, ale aj na zasklené balkóny, kde priame svetlo narúša pohodlie.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE 127 mm

Vertikálne žalúzie 127 mm Látky vertikálnej žalúzie majú šírku štandartne 127 mm. Lamely žalúzií sú antistatické, čiže odpudzujú prach. Horný nosník žalúzie je vyrobený z hliníkovej zliatiny v bielej farbe. Látky žalúzie sú vyrobené z polyesteru, bavlny, ale sú aj poplastované z PVC. Je možné vyrobiť aj šikmé, aj oblúkové prevedenie vertikálnej žalúzie - nutné konzultovať.

Vertikálna žalúzia sa môže upevniť do stropu, ale aj na bočnú stenu ( vtedy sú potrebné konzoly na bočnú stenu ). Látky je možné otáčať o 180°, a taktiež zhrnúť na stranu ( vpravo, vľavo, alebo od stredu žalúzie na strany ). Žalúzie sa ovládajú guličkovou retiazkou a posúvajú sa šnúrou so závažím.

Vzorkovník    Cenník

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE 89 mm

Vertikálne žalúzie 89 mm Technicky sú totožné s 127 mm lamelami ...akurát lamely 89 mm vertikálnej žalúzie sú užšie. Vyrábajú sa iba z niektorých látok: Patricia, Beata, Sandra, Vanessa, Polly, Corra, Marina, Viola, Ray a Jenny.

Vzorkovník    Cenník

OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže online

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:                                          Telefón:

IČO:                                                     IČ DPH / DIČ:

Vpíšte iba hodnoty v poradí:

Šírka x Výška ( cm ) - Ovládanie typ A,B,C/ dĺžka ovládania ( cm ) - Označenie látky so vzorkovníka - počet kusov žalúzií

ovládanie

príklad: 255 x 180 - A/150 - Sonia 0101 - 1 ks


mobil: 0905 243 896
email:

Design ATYP - 2013