Vertikálne žalúzie

Nie ste si istí, ako zatieniť vysoké a veľké okná, presklené plochy, alebo posuvné sklenené dvere? Čím zakryť škaredý radiátor, alebo predeliť miestnosť, ak je to potrebné? Jednou z možností sú vertikálne žalúzie. Vyberte si z textilných lamiel v stovke textúr farieb a vzorov. Máme v ponuke kancelárske, dekoračné a aj nepriesvitné látky( látka Tanya ).


Dodávame so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896. Objednávka pre nákup bez montáže je nižšie.


vertikálna žalúzia 127mm

Vertikálne žalúzie 127mm

Tkanina žalúzie je antistatická, bezúdržbová, odpudzuje prach. Horný nosník žalúzie je z hliníkovej zliatiny v bielej farbe. Látky žalúzie sú vyrobené z polyesteru, bavlny alebo z PVC. Je možné vyrobiť šikmé a oblúkové prevedenie. Upevnenie do stropu alebo na bočnú stenu. Látky je možné otáčať a taktiež zhrnúť na stranu. Žalúzie sa ovládajú guličkovou retiazkou a posúvajú sa šnúrou so závažím.


Vertikálna žalúzia 89mm

Vertikálne žalúzie 89mm

Sú technicky totožné s vyššie uvedenými žalúziami, len užšie s 89 mm lamelami. Vyrábajú sa iba z látok: Sonia 0101, Sonia 0103, Patricia, Beata, Sandra, Vanessa, Polly, Corra, Marina, Viola, Ray a Jenny. Pokiaľ nie je priestor na širšiu verziu, pomôže užšia verzia.


DODACIA LEHOTA: do 8 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: celé Slovensko. Vyplňte objednávku dole.


OBJEDNÁVKA - iba nákup bez montáže online

Meno a priezvisko / Názov firmy:

Adresa:

Váš email:

Telefón:

IČO:

IČ DPH / DIČ:

Vpíšte hodnoty v poradí:
Šírka x Výška( cm ), Ovládanie A,B,C/ dĺžka ovládania(cm), Látka označenie, Počet
ovládanie
príklad: 255 x 180, A/150, Sonia 0101, 1ks