Roletky Deň Noc

Máme pre Vás nové inovatívne riešenie látkových roletiek. Roletka Deň Noc má špeciálnu tkaninu zloženú z vodorovných pruhov priesvitných a zatemňujúcich. Látka v roletke je zdvojená, a ovláda sa guličkovou retiazkou so špeciálnym mechanizmom, ktorý dovoľuje vzájomný posuv látok a zároveň aj navíjanie látok. Tým pádom sa môže rôzne nastavovať presvit roletky.


Dodávame iba so zameraním a montážou: KOŠICE a okolie. Vzorky donesieme. Volajte 0905 243 896.


roletka Deň noc lux

roletka Deň Noc LUX

Roletka sa montuje na okenný rám priamo až ku sklu. Po bokoch má bočné nalepovacie krycie lišty. Materiál látok je 100% PES. Táto roletka nie je vhodná na okná so zaoblenými zasklievacími lištami. Horný bubon a bočné lišty roletky môžu byť biele, hnedé, imitácia dreva zlatý dub, imitácia dreva orech. Max. výška roletky je 180cm.


roletka Deň Noc standart

roletka Deň Noc Standart

Roletka Standart je určená na jednoduché upevnenie buď na strop, alebo na bočnú stenu držiakmi. Nemá žiadne vodiace lišty. Horný bubon je trochu robustnejší, tým pádom max. výška môže byť do 230cm. Táto roletka nie je vhodná na upevnenie priamo na krídlo okna. Materiál látok je 100% PES.


roletka Deň Noc XL

Roletka sa montuje na okenný rám priamo až ku sklu. Po bokoch má bočné nalepovacie krycie lišty. Nie je vhodná na okná s oblými zasklievacími lištami. Bubon je trochu väčší ako pri roletke LUX, preto max. výška je do 230cm. Farby bubna a líšt sú ako pri roletke LUX, plus antracit.


DODACIA LEHOTA: 10 až 20 pracovných dní.


DODÁVAME SO ZAMERANÍM A MONTÁŽOU: volajte 0905 243 896,
KOŠICE a okolie.
Vzorky donesieme.


NÁKUP ONLINE: nedodávame.

Vaše otázky? - formulár

Vzorkovník

CENA: Ceny na tento výrobok si musíte vyžiadať emailom alebo telefonicky. Zmerajte si zhruba sklá na okne a zadajte farbu okenného rámu. Vtedy Vám to vieme spracovať.